प्रदेश स्तरीय मेयर कप सुरु

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

दिशानिर्देश समाचार
महेन्द्रनगर, २१ बैशाख
कञ्चनपुरको खुलामञ्चमा सुदूरपश्चिमाञ्चल प्रदेश स्तरीय दोस्रो मेयर कप पुरुष खुला प्रतियोगिता सुरु भएको छ । शुक्रबार भीमदत्त नगरपालिकाको आयोजनामा प्रदेश स्तरीय दोस्रो मेयर कप पुरुष खुला प्रतियोगिता सुरु भएको हो । १५ टिमको सहभागिता रहेको छ ।
प्रतियोगिताको उद्घाटन सुदूरपश्चिम प्रदेशका सामाजिक विकासमन्त्री कृष्णराज सुवेदीले गरेका हुन् । प्रथम हुने टिमलाई नगद एक लाख, ११ हजार १११, द्वितीय, टिमलाई ७५ हजार, १११ र तृतीय टिमलाई ५१ हजार १११ रुपैया सहित मेडल प्रदान गरिने छ । यस्तै सर्बोत्कृष्ठ खेलाडीलाई १० र उत्कृष्ठ २ खेलाडीलाई ५÷५ हजार रुपैया पुरस्कार प्रदान गरिने छ ।
यस्तै उद्घाटन समारोहमा ८ औँ राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिताका स्वर्ण, रजत, कास्य पदक ल्याउने खेलाडीलाई पुरस्कार तथा सम्मान समेत गरेको छ । भीमदत्त नगरपालिका क्षेत्रका १९ स्र्वण, ५ रजत र २९ कास्य पदक ल्याउने खेलाडीलाई नगद सहित पुरस्कारका साथै सम्मान गरेको छ । स्वर्ण पदक ल्याउने जनही ५, रगत ३ र कास्य पदक ल्याउने खेलाडीलाई २ हजारका दरले प्रदान गरेको छ । यस्तै स्वर्ण तर्फ १० र कास्य तर्फ ६ प्रशिक्षणकलाई समेत पुरस्कार प्रदान गरिनेछ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष शेर बहादुर चन्दलाई समेत कञ्चनपुरको खेल क्षेत्रको विकासका लागि योगदान पु¥याए बाफत नगद ५हजार, ५ सय पुरस्कारका साथै सम्मान गरिनेछ ।
भलिबलका राष्ट्रिय प्रशिक्षक जगदिश प्रशाद भट्टले भीमदत्त नगरले आयोजना गरेको प्रतियोगिताबाट भलिबल क्षेत्रको विकास हुने बताउदै राशी बृद्धि हुनेमा जोडदिए । भीमदत्त नगरका मेयर सुरेन्द्र विष्टले खेललाई राष्ट्रिय पहिचान गराउन र पुर्वाधारका साथै खेल क्षेत्रकको विकास गरिने बताए ।

Please follow and like us:
0
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *